Detektivní služby

Webová prezentace společnosti: www.dotvision.agency

Zajišťujeme komplexní a spolehlivé služby pro podnikatele, firmy a zaměstnavatele.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Jsou situace, kdy google nestačí. Někdy je potřeba zjistit i informace, které nejsou plně veřejně přístupné. Určitě jste si už někdy nebyli jistí úmysly svého možného obchodního partnera, potřebovali jste si zjistit něco o někom, kdo vám dluží peníze, zaměstnanci se tvářili, že jsou na nemocenské, přitom si užívali v Karibiku, nebo jste se potřebovali v rámci soudních sporů dopátrat informací, které důkazně podpoří Vaše tvrzení. Jindy jste mohli cestovat do zemí, kam není radno jezdit bez doprovodu, případně jste měli pocit, že Vás osobně někdo odposlouchává nebo sleduje.

To jsou jen některé ze situací, kdy se Vám naše detektivní služby mohou hodit.

prvnipomocvpodnikani.cz

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?