Faktoring

Poskytujeme služby faktoringu v rozsahu zastoupení Vaší právnické nebo fyzické osoby při fakturaci i v ostatních obchodních vztazích. Odkoupíme krátkodobé pohledávky zpravidla bez postihu vůči původnímu věřiteli.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Dělá Vám problémy dlouhá splatnost faktur u Vašich odběratelů? S námi je po problému. Fakturovaná částka bude obratem na Vašem účtu. Získáte tak cash flow, peníze můžete rychleji „otáčet“, nemusíte řešit vymáhání pohledávek nebo inkaso. Faktoring je ideálním nástrojem zejména pro menší a rychle rostoucí firmy, ale nejen pro ně.

Ve srovnání s krátkodobým bankovním úvěrem má hned několik velkých výhod – například je finančně výhodnější, nemusíte o úvěr žádat, nepotřebujete zajištění, můžete se tak věnovat svému podnikání a nestarat se o peníze.

Faktoring

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 604 79 99 79

× Jak Vám mohu pomoci?