Firemní identita

Webová prezentace společnosti: www.businessplan.cz

Vytvoříme Vám firemní identitu (včetně prezentace Vaší společnosti na internetu) na míru a přesně pro Vaše potřeby. Používáme nejmodernější technologie a postupy.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Na první dobrou musí zákazník poznat, že potkal něco, co se týká právě Vaší firmy. To je úkolem jednotné firemní identity. Ať už se to jedná o vizitku, hlavičkový papír, propagační materiály, složky na dokumenty, design provozoven, vlastní výrobky nebo webovou prezentaci, vše musí mít jednotnou a silnou vizuální stránku i obsah.

Zajistíme, že budete pro všechny snadno poznatelní.

Tvorba WWW

Poskytovatel služeb:

email: martin@businessplan.cz
tel.: +420 735 083 084

× Jak Vám mohu pomoci?