Kontakty

Ми розмовляємо чеською та англійською мовами, якщо ви розмовляєте лише українською, будь ласка, зв’яжіться з нами письмово за адресою martin@kolar.us, і носій мови зв’яжеться з вами.

Reference

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Otázky a odpovědi:

Kolik stojí Vaše služby?

Toto je jedna z nejčastějších otázek, nicméně odpověď není tak jednoduchá. První kontakt s námi a konzultace Vašeho problému je zdarma. Poté se cena odvíjí od složitosti problému, počtu zapojených profesionálů a časové náročnosti. Každý případ řešíme individuálně.

Mohu se spolehnout na Vaši diskrétnost?

Ano. Naše společnost si zakládá na 100% diskrétnosti každého klienta. Důvěra je pro nás na prvním místě.

Jak probíhá spolupráce s Vámi?

První kontakt je telefonický nebo e-mailem. Poté si s Vámi domluvíme osobní schůzku, kde nás seznámíte se svým problémem. Náš tým odborníků najde adekvátní řešení, se kterým Vás následně seznámíme a začne spolupráce, která povede ke zdárnému konci.

Jak Vás nejlépe zkontaktovat?

První kontakt vždy probíhá telefonicky na čísle +420 730 133 391 nebo emailem.

Kontakty

prvnipomocvpodnikani.cz

Provozovatel:
NÁZEV: Business Plan Specialists s.r.o.
IČO: 08409544

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše jméno a telefon, zavoláme Vám zpět    × Jak Vám mohu pomoci?