Likvidace a ukončení podnikání

Převezmeme veškeré Vaše starosti na sebe.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Pokud chcete skončit s podnikáním, ať už je to z jakéhokoliv důvodu, pomůžeme Vám s tím. Veškeré administrativní povinnosti, komunikaci s úřady a další nutné ekonomické a právní kroky podnikneme za Vás. Dobu celého procesu snížíme na minimum a výsledkem bude, že společnost, která již nebude mít žádný majetek ani závazky, bude vymazána z Obchodního rejstříku i dalších registrů.

Zůstane vám tedy po podnikání čistý stůl.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Likvidace a ukončení podnikání

Ukončit a zlikvidovat nezdařené dílo pro mě bylo bolestné. Jsem rád, že jste se o vše postarali a pomohli mi v nelehké situaci.

Když jsem se s podnikáním dostal do problémů, vyrovnával jsem se se silnými depresemi. Neměl jsem kvůli tomu sílu pomalu ani vyjít ven, natož pak něco řešit. Děkuji vám, že jste se o všechno postarali a ochránili mě od problémů, které mi hrozily na úřadech. Nyní jsem chytil druhý dech a i díky vám se můžu naplno pustit do nového projektu.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?