Marketing

Webová prezentace společnosti: www.businessplan.cz

Vymyslíme takový marketingový a obchodní plán, který Vám pomůže se zviditelněním firmy a dosažením nejlepších možných výsledků.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Baví vás vyrábět, ale odbyt není Vaší silnou stránkou? Marketingové a obchodní plánování máme v malíčku. Vaši firmu uděláme viditelnou pro všechny potenciální obchodní partnery a zákazníky, pro obchodníky i finální spotřebitele. Dobře vybraná strategie, efektivní oslovení cílových skupin, vhodně zvolený příběh Vašich výrobků, to vše je důležité pro zajištění optimálního odbytu pro Vaši výrobu a další podnikatelské aktivity.

S námi nemusíte rozumět všemu, abyste byli úspěšní.

Marekting

Poskytovatel služeb:

email: martin@businessplan.cz
tel.: +420 735 083 084

× Jak Vám mohu pomoci?