Odkoupení a správa pohledávek

Přestaňte se doprošovat! Starost o své pohledávky přenechte odborníkům!

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Odborný a profesionální přístup, diskrétnost, udržení dobrého jména. To jsou hlavní argumenty, proč využít našich služeb v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Ať již jde o mimosoudní dohodu, prověření dlužníka, splátkový kalendář, uznání dluhu nebo další kroky, které je nutné podniknout k úspěšnému vymožení pohledávek, jsme Vám k dispozici. Snažíme se předejít soudním sporům, ale když není jiná cesta, zajistíme efektivně i tuto formu vymáhání. Pokud se chcete zcela vyhnout starostem, pohledávky odkoupíme, ať již jsou za fyzickou či právnickou osobou. Přímý odkup se provádí dle individuální dohody na základě smlouvy o postoupení pohledávky. Máte-li více pravidelných pohledávek, lze se domluvit na výhodnějších podmínkách. Vzniku pohledávek také umíme předcházet efektivní správou pohledávek, vedením účinného systému informování a urgencí.

Zítra, pozítří, za týden či za tři týdny a tak pořád dokola. Také vám vaši dlužníci pořád unikají, na něco se vymlouvají a dělají vše pro to, aby vám nezaplatili? Neustále doprošování a vymáhání peněz za neproplacené faktury může být otravné a časově náročné. Navíc běžný člověk se svých peněz mnohdy ani nedomůže. Jenže proč byste takové věci vůbec měli řešit? Stačí se svěřit do rukou specialistům a hned budete mít více času i peněz na svou firmu!

Specializovaný tým společnosti První pomoc v podnikání je vždycky připravený postarat se o všechny vaše problémy, včetně právě i odkupu a správy pohledávek. Odkoupení a správa pohledávek, případně i možné vymáhání vašich peněz od fyzických osob a společností je zcela bezstarostné, efektivní a hlavně velmi rychlé.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Odkoupení a správa pohledávek

Pohledávky od vás převezmeme prakticky hned. Stačí jedna schůzka, předání dokumentace a máte po veškerých starostech. Případná konzultace před samotným úkonem je u nás navíc zcela zdarma, takže vůbec o nic nepřijdete.

Úspěšnost vymáhaných pohledávek naším týmem je až o 80% vyšší, než úspěšnost vymáhaných pohledávek samotnými věřiteli, tedy osobami, vůči kterým pohledávka vznikla. Při naší práci totiž postupujeme metodicky, máme obrovské zkušenosti a prostředky, kterých svého cíle dosáhnout. Práce naší společnosti je navíc vázaná etickým kodexem. 

Zaujala vás možnost zbavit se starostí o své pohledávky? Kontaktujte naši společnost a uvidíte, zdali se vám naše nabídka zalíbí! A přitom pamatujte. Konzultace jsou u nás zdarma, takže nemáte co ztratit.

Jsem vděčný za to, že jsem na vaši společnost mohl převést úmornou práci s řešením svých pohledávek. Ušetřilo mi to hodně času, který teď můžu věnovat rozvíjení byznysu.

Dobrý den, předem mého e-mailu chci poděkovat celému vašemu týmu pracujícímu na odkoupení a správě pohledávek. Strašně mi pomohli. V mém byznysu je počet neplatičů stále větší a práce s vymáháním peněz je stále zdlouhavější, řekl bych až úmorná. Člověk by nakonec nedělal nic jiného, než se staral o to, kdo mu nezaplatil a kdy mu zaplatí. Vždycky mi v tom viselo spousta peněz, které jsem potřeboval jinde a někdy si kvůli tomu musel i půjčovat. Jsem vděčný, že jsem se této práce mohl zbavit a rychle se dostal k penězům, o kterých jsem si myslel, že už je ani nedostanu. Můžu se teď pustit do dalších podnikatelských projektů. Váš přístup je příkladný. Doporučil jsem vás i svým známým.

Josef Kotrba

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?