Odkoupení a správa pohledávek

Vymáhání a správa pohledávek.

Odborný a profesionální přístup, diskrétnost, udržení dobrého jména. To jsou hlavní argumenty, proč využít našich služeb v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Ať již jde o mimosoudní dohodu, prověření dlužníka, splátkový kalendář, uznání dluhu nebo další kroky, které je nutné podniknout k úspěšnému vymožení pohledávek, jsme Vám k dispozici. Snažíme se předejít soudním sporům, ale když není jiná cesta, zajistíme efektivně i tuto formu vymáhání. Pokud se chcete zcela vyhnout starostem, pohledávky odkoupíme, ať již jsou za fyzickou či právnickou osobou. Přímý odkup se provádí dle individuální dohody na základě smlouvy o postoupení pohledávky. Máte-li více pravidelných pohledávek, lze se domluvit na výhodnějších podmínkách. Vzniku pohledávek také umíme předcházet efektivní správou pohledávek, vedením účinného systému informování a urgencí.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Odkoupení a správa pohledávek

Jsem vděčný za to, že jsem na vaši společnost mohl převést úmornou práci s řešením svých pohledávek. Ušetřilo mi to hodně času, který teď můžu věnovat rozvíjení byznysu.

Dobrý den, předem mého e-mailu chci poděkovat celému vašemu týmu pracujícímu na odkoupení a správě pohledávek. Strašně mi pomohli. V mém byznysu je počet neplatičů stále větší a práce s vymáháním peněz je stále zdlouhavější, řekl bych až úmorná. Člověk by nakonec nedělal nic jiného, než se staral o to, kdo mu nezaplatil a kdy mu zaplatí. Vždycky mi v tom viselo spousta peněz, které jsem potřeboval jinde a někdy si kvůli tomu musel i půjčovat. Jsem vděčný, že jsem se této práce mohl zbavit a rychle se dostal k penězům, o kterých jsem si myslel, že už je ani nedostanu. Můžu se teď pustit do dalších podnikatelských projektů. Váš přístup je příkladný. Doporučil jsem vás i svým známým.

Josef Kotrba

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?