Odkup a prodej společností

Vaši společnost odkoupíme nebo dokážeme prodat, ať už se jedná o zdravou nebo problematickou společnost.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Nechcete už pokračovat v podnikání a chcete se vyhnout dobrovolné likvidaci? Nebo naopak chcete koupit již fungující firmu? Starosti s prodejem (příp. odkupem) společnosti nechte kompletně na nás. Najdeme vhodnou protistranu, vše smluvně zajistíme, zařídíme vše, co je spojené s převodem a zápisem změn. Vyjednáme navíc pro Vás tu nejlepší cenu. Vyhnete se zdlouhavé administrativě, ušetříte čas i peníze.

Odkupujeme firmy se všemi zákonnými právními formami, zdravé i finančně problematické.

Vědomým uvedením do dluhů, respektive vědomým přivedením společnosti ke krachu se může rozumět právě i dlouhé rozjímání a odkládání možného řešení. Přitom abyste se zbavili zodpovědnosti za dluhy a pohledávky vůči vaší společnosti, stačí tak málo. Pouhý prodej společnosti. 

Inflace, zvýšení nákladů, neplacení pohledávek, zpomalení ekonomiky a snížený zájem o produkty, to vše v současné chvíli doléhá v plné síle na české podnikatele. Spousta z nich se ocitá v problémech a v dobré víře odkládá řešení, tedy možný prodej společnosti, na neurčito. Proč by podnikatelé s prodejem zadlužených společností neměli otálet?

Český zákon udává, že majitel společnosti ručí za hospodaření své firmy. A pokud ji dostane do dluhů, musí je splatit. V případě, že se mu to nepovede, mu hrozí vězení. Při soudním řízení se přitom prokazuje, zdali majitel svou společnost uvedl do dluhů vědomě. A to je pro prodej společnosti klíčové.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Odkup a prodej společností

Při prodeji společnosti přechází zodpovědnost na zlikvidování všech pohledávek na nového majitele, čímž se původní majitel vyváže ze všech dluhů. I kdyby prodaná společnost následně zkrachovala, on za to již nenese žádnou zodpovědnost. 

Prodej společnosti za pomoci našeho týmu specialistů je navíc to nejjednodušší, co jste během svého podnikání museli řešit. Abyste vyřešili všechny své starosti, stačí jedna schůzka. Zavolejte už dnes na telefonní číslo  +420 730 133 391  nebo napište e-mai na martin@businessplan.czl a už dnes v noci budete moci zase klidně spát.

Díky vám jsem se zbavila společnosti, o které jsem si myslela, že už ji neprodám. Rychlé a profesionální jednání, doporučuji.

Už jsem ani nedoufala, že svojí společnost prodám. Společníci mě utvrzovali v tom, že když má společnost finanční problémy, nemůže mít žádnou tržní cenu. Vy jste mě vyvedli z omylu a co je ještě lepší, dostáli jste svým slibům a společnost jste rychle prodali. Děkuji vám za férové jednání a profesionální přístup.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?