Odkup a prodej společností

Vaši společnost odkoupíme nebo dokážeme prodat, ať už se jedná o zdravou nebo problematickou společnost.

Nechcete už pokračovat v podnikání a chcete se vyhnout dobrovolné likvidaci? Nebo naopak chcete koupit již fungující firmu? Starosti s prodejem (příp. odkupem) společnosti nechte kompletně na nás. Najdeme vhodnou protistranu, vše smluvně zajistíme, zařídíme vše, co je spojené s převodem a zápisem změn. Vyjednáme navíc pro Vás tu nejlepší cenu. Vyhnete se zdlouhavé administrativě, ušetříte čas i peníze.

Odkupujeme firmy se všemi zákonnými právními formami, zdravé i finančně problematické.

Vědomým uvedením do dluhů, respektive vědomým přivedením společnosti ke krachu se může rozumět právě i dlouhé rozjímání a odkládání možného řešení. Přitom abyste se zbavili zodpovědnosti za dluhy a pohledávky vůči vaší společnosti, stačí tak málo. Pouhý prodej společnosti. 

Inflace, zvýšení nákladů, neplacení pohledávek, zpomalení ekonomiky a snížený zájem o produkty, to vše v současné chvíli doléhá v plné síle na české podnikatele. Spousta z nich se ocitá v problémech a v dobré víře odkládá řešení, tedy možný prodej společnosti, na neurčito. Proč by podnikatelé s prodejem zadlužených společností neměli otálet?

Český zákon udává, že majitel společnosti ručí za hospodaření své firmy. A pokud ji dostane do dluhů, musí je splatit. V případě, že se mu to nepovede, mu hrozí vězení. Při soudním řízení se přitom prokazuje, zdali majitel svou společnost uvedl do dluhů vědomě. A to je pro prodej společnosti klíčové.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Odkup a prodej společností

Při prodeji společnosti přechází zodpovědnost na zlikvidování všech pohledávek na nového majitele, čímž se původní majitel vyváže ze všech dluhů. I kdyby prodaná společnost následně zkrachovala, on za to již nenese žádnou zodpovědnost. 

Prodej společnosti za pomoci našeho týmu specialistů je navíc to nejjednodušší, co jste během svého podnikání museli řešit. Abyste vyřešili všechny své starosti, stačí jedna schůzka. Zavolejte už dnes na telefonní číslo  +420 730 133 391  nebo napište e-mai na martin@businessplan.czl a už dnes v noci budete moci zase klidně spát.

Díky vám jsem se zbavila společnosti, o které jsem si myslela, že už ji neprodám. Rychlé a profesionální jednání, doporučuji.

Už jsem ani nedoufala, že svojí společnost prodám. Společníci mě utvrzovali v tom, že když má společnost finanční problémy, nemůže mít žádnou tržní cenu. Vy jste mě vyvedli z omylu a co je ještě lepší, dostáli jste svým slibům a společnost jste rychle prodali. Děkuji vám za férové jednání a profesionální přístup.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?