Poradenství před vstupem do insolvence či osobního bankrotu

Ocitli jste se v problémech? Vyřešíme za vás exekuci, insolvenci i osobní bankrot

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Dostali jste se do problémů a nevíte jak z nich ven? Vyřešit exekuci, insolvenci ani osobní bankrot  nemusí být zase tak těžké!

Exekuční řízení, vstup do insolvence či vyhlášení osobního bankrotu patří mezi nejobtížnější životní situace hned po ztrátě životního partnera či jiné blízké osoby. Lidé jsou v těchto situacích psychicky oslabeni a často se přitom uchylují k výběru řešení pouze na základě emocí. A to situaci většinou zhorší. 

Exekuční řízení, vstup do insolvence i vyhlášení osobního bankrotu je totiž z právního hlediska poměrně komplexní proces. Existuje v něm mnoho možností a cestiček. Jen málo lidí, kteří se dostanou do těchto potíží, například ví, že nemají pouze povinnosti, ale také svá práva. A díky nim lze spoustu problémů výrazně zlepšit.

Dokážeme vám poradit, jak zabránit prodeji vašeho majetku v exekuční dražbě, nebo zdali je pro vás výhodnější vstup do insolvence či vyhlášení osobního bankrotu. Vyřešíme za vás všechny nepříjemnosti, rychle, ochotně a bez toho, že bychom se na vás koukali skrze prsty!

Mám zájem o konzultaci zdarma

Nenechte se semlít tíhou nepříjemných okolností a obraťte se na pravé odborníky. Konzultace je u nás zdarma, takže nemůžete nic ztratit.

V mé nelehké situaci mi nikdo neporadil a nepomohl tak dobře jako vy. Nelituji jediné koruny, kterou jsem za poradenskou činnost zaplatil.

Kontaktovat vaši společnost byla radost, i když jsem řešil hodně neradostné věci. Vaše nastínění situace a pomoc před vstupem do insolvence pro mě byly klíčové. Pomohly mi vrátit se do normálního života rychleji, než jsem čekal.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?