Poradenství před vstupem do insolvence či osobního bankrotu

Ocitli jste se v problémech? Vyřešíme za vás exekuci, insolvenci i osobní bankrot

Dostali jste se do problémů a nevíte jak z nich ven? Vyřešit exekuci, insolvenci ani osobní bankrot  nemusí být zase tak těžké!

Exekuční řízení, vstup do insolvence či vyhlášení osobního bankrotu patří mezi nejobtížnější životní situace hned po ztrátě životního partnera či jiné blízké osoby. Lidé jsou v těchto situacích psychicky oslabeni a často se přitom uchylují k výběru řešení pouze na základě emocí. A to situaci většinou zhorší. 

Exekuční řízení, vstup do insolvence i vyhlášení osobního bankrotu je totiž z právního hlediska poměrně komplexní proces. Existuje v něm mnoho možností a cestiček. Jen málo lidí, kteří se dostanou do těchto potíží, například ví, že nemají pouze povinnosti, ale také svá práva. A díky nim lze spoustu problémů výrazně zlepšit.

Dokážeme vám poradit, jak zabránit prodeji vašeho majetku v exekuční dražbě, nebo zdali je pro vás výhodnější vstup do insolvence či vyhlášení osobního bankrotu. Vyřešíme za vás všechny nepříjemnosti, rychle, ochotně a bez toho, že bychom se na vás koukali skrze prsty!

Mám zájem o konzultaci zdarma

Nenechte se semlít tíhou nepříjemných okolností a obraťte se na pravé odborníky. Konzultace je u nás zdarma, takže nemůžete nic ztratit.

V mé nelehké situaci mi nikdo neporadil a nepomohl tak dobře jako vy. Nelituji jediné koruny, kterou jsem za poradenskou činnost zaplatil.

Kontaktovat vaši společnost byla radost, i když jsem řešil hodně neradostné věci. Vaše nastínění situace a pomoc před vstupem do insolvence pro mě byly klíčové. Pomohly mi vrátit se do normálního života rychleji, než jsem čekal.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?