Poradenství při nákupu a prodeji firem

Poskytneme Vám komplexní servis při procesu výběru ideální formy podnikání. Zprostředkujeme Vám půjčku na základní kapitál či úvěr na podnikání.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Každé zboží má svého kupce. Firmu ale nemůžete koupit nebo prodat v bazaru. Vše musí být dobře smluvně zajištěné, aby se předešlo do budoucna všem myslitelným problémům. Jednoduché není ani stanovení ceny, která by byla fér pro všechny strany.

Při koupi firmy Vám pomůžeme i se způsobem financování základního kapitálů a sehnání peněz na počáteční provoz firmy.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Poradenství při nákupu a prodeji firem

Kdyby mě před koupí nové firmy nenapadlo kontaktovat vás, dostal bych se do problému. Vaše služba se mi bohatě vyplatila.
Díky, že jste mě upozornili na možné nesrovnalosti. Ukázalo se, že máte pravdu.

V nákupu firem jsem docela zběhlý, ale při posledním nákupu jsem měl jisté pochybnosti a naštěstí jsem věřil intuici a obrátil se na vaši společnost. Za obchodem se skutečně nacházelo mnoho nesrovnalostí, z nichž některé se ukázaly být zcela fatální. Děkuji vám za rychlé jednání a za shromáždění všech detailů, které jsem nebyl schopen odhalit. Zachránili jste mě před rozhodnutím, které by mě negativně ovlivnilo na několik dlouhých let.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?