Poradenství při nákupu a prodeji nemovitostí

Poskytneme Vám komplexní servis při procesu výběru nemovitosti bez právních vad. Zadlužené, s exekucemi, se zástavami. Nemovitosti, které jsou předmětem dražby, aj.

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Hledáte někoho, kdo prodá Vaši nemovitost, nebo naopak zprostředkuje její nákup? Jsme připraveni vám pomoci rychle, bezpečně, a tak, abyste byli plně spokojeni. S prodejem i nákupem nemovitostí máme hodně zkušeností, takže snadno odhalíme všechny háčky a kostlivce. Díky našim kontaktům máme přehled o tom, co se v konkrétní lokalitě na trhu nemovitostí děje, proto dosáhneme i skvělé ceny.

Při nákupu najdeme takovou nemovitost, která bude vyhovovat nejen lokalitou, ale i rozměry a dalšími parametry. Samozřejmostí je profesionální právní servis.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Poradenství při nákupu a prodeji nemovitostí

Nechat si od vás poradit při nákupu nemovitosti bylo jedno z mých nejlepších byznysových rozhodnutí. Investice se mi mnohonásobně vrátila.Díky za vaši radu při prodeji nemovitosti. Vyplatilo se.

Když jsme řešili rozšiřování firmy a hledali prostory pro naše sklady, byl jsem úplně ztracený. Naštěstí jsem dostal radu kontaktovat vaši společnost, což mi hodně pomohlo. Už jen myšlenka na to, že mám v zádech skutečné profesionály, mi hodně pomohla. Koupě nemovitosti se nám mnohonásobně vyplatila a já jsem rád, že jsem se s vámi potkal i z čistě lidského hlediska.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?