Poradenství při nákupu a prodeji nemovitostí

Poskytneme Vám komplexní servis při procesu výběru nemovitosti bez právních vad. Zadlužené, s exekucemi, se zástavami. Nemovitosti, které jsou předmětem dražby, aj.

Hledáte někoho, kdo prodá Vaši nemovitost, nebo naopak zprostředkuje její nákup? Jsme připraveni vám pomoci rychle, bezpečně, a tak, abyste byli plně spokojeni. S prodejem i nákupem nemovitostí máme hodně zkušeností, takže snadno odhalíme všechny háčky a kostlivce. Díky našim kontaktům máme přehled o tom, co se v konkrétní lokalitě na trhu nemovitostí děje, proto dosáhneme i skvělé ceny.

Při nákupu najdeme takovou nemovitost, která bude vyhovovat nejen lokalitou, ale i rozměry a dalšími parametry. Samozřejmostí je profesionální právní servis.

Mám zájem o konzultaci zdarma
Poradenství při nákupu a prodeji nemovitostí

Nechat si od vás poradit při nákupu nemovitosti bylo jedno z mých nejlepších byznysových rozhodnutí. Investice se mi mnohonásobně vrátila.Díky za vaši radu při prodeji nemovitosti. Vyplatilo se.

Když jsme řešili rozšiřování firmy a hledali prostory pro naše sklady, byl jsem úplně ztracený. Naštěstí jsem dostal radu kontaktovat vaši společnost, což mi hodně pomohlo. Už jen myšlenka na to, že mám v zádech skutečné profesionály, mi hodně pomohla. Koupě nemovitosti se nám mnohonásobně vyplatila a já jsem rád, že jsem se s vámi potkal i z čistě lidského hlediska.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?