Revitalizace společnosti

Nepodceňujte zdravotní stav své firmy

Sabina BernadotteSabina Bernadotte
16:30 01 Aug 23
Jejich konkurence mi nebyla schopna pomoci. Jen jsem platila nehorázné částky a výsledky nikde. Na doporučení známého jsem se obrátila na vás a musím konstatovat… Chlapi, klobouk dolů před vašimi výkony! Odvádíte neskutečnou práci! Vaše odbornost, zkušenost a rychlost mi vzala dech. Říkala jsem si, že určitě budu ztracený případ i pro vás (vždyť vy víte…), ale opak je pravdou. Díky za vše a zůstáváme v kontaktu.
Petra VaňkováPetra Vaňková
12:39 01 Aug 23
Jsem nadstandardně spokojena se službami, které mi byly poskytnuty. Diskrétnost, odbornost, rychlost, profesionální přístup. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat, nebudu váhat se na ně znovu obrátit.
Zuzana TřískováZuzana Třísková
18:17 31 Jul 23
Dostali jsme se do úzkých a oni nás z toho „vysekali“. Díky za vše a hlavně za vaši pečlivost.
ondrej polondrej pol
16:41 31 Jul 23
Díky nim jsem udělal to nejlepší rozhodnutí. Ušetřili mi spoustu peněz a rozšířili mé podnikatelské obzory. Jednoznačně mohu všem vřele doporučit.
Jsem nadšena z komplexnosti nabízených služeb – vše na jednom místě. Nemusíte jednat s několika subjekty a všude znovu opakovat všechny informace. Ušetřila jsem tak spoustu času a i peněz!
Jarka DuškováJarka Dušková
11:58 31 Jul 23
Na jednom místě jsem našla vše, co potřebuji. Profesionální a individuální přístup. Levnější než konkurence. Konstatuji spokojenost ve všech směrech.
js_loader

Žijeme v turbulentní a nepředvídatelné době. V době, kdy náklady na provoz raketově rostou a podnikání se stává složitějším a složitějším. Kupní síla Čechů díky inflaci klesá a potencionální zákazníci raději v ruce otočí dvakrát každou korunu, než jí utratí. Tato finanční citlivost zákazníků však může být pouze špičkou ledovce podnikatelského problému či roznětkou celé řady dalších nesnází v podnikání, které ženou podnikatele k úpadku.

Příznaky vážných problémů nemusí být pouze jedno špatné obchodní rozhodnutí, které podnikatele uvrhne do problémů, ale mohou to být například dlouhodobé neshody se společníkem v podnikání či nedostatečné cashflow, které způsobuje hromadění faktur po splatnosti. Majitel serveru prvnipomocvpodnikáni.cz, Martin Kolář k problematice uvádí: „Během posledního půl roku evidujeme zvýšený zájem o naše služby. I zde se hraje o čas. Přitom častokrát stačí jen drobná úprava chodu společnosti, která ji zachrání před úpadkem.“

Mám zájem o konzultaci zdarma

Jak si tedy vybrat společnost, která vám v těžké situaci pomůže s řešením? Důležitá je solidnost. Solidní společnost si nebude účtovat první konzultaci, je totiž také v jejím zájmu nabrat správné informace, aby dokázali erudovaně poradit. Dobré je také zjistit si přesah společnosti a portfolio služeb, zde lze kumulací služeb ušetřit mnoho času, nervů a peněz.

Dvě konzultace a několik dobrých rad vedlo k tomu, že moje společnost opět funguje a vydělává peníze.
Díky vám.

Jenom dvě konzultace s vašimi poradci a moje společnost opět funguje a dokonce začala dosahovat zisků srovnatelných v jejích nejlepších letech. Kdybych věděl, jak to může být snadné, obrátil bych se na vás mnohem dřív. Děkuji vám za vaše rady a vynaložené úsilí. Jste skuteční profíci a já jsem rád, že vím, na koho se případně obrátit.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?