Revitalizace společnosti

Nepodceňujte zdravotní stav své firmy

Žijeme v turbulentní a nepředvídatelné době. V době, kdy náklady na provoz raketově rostou a podnikání se stává složitějším a složitějším. Kupní síla Čechů díky inflaci klesá a potencionální zákazníci raději v ruce otočí dvakrát každou korunu, než jí utratí. Tato finanční citlivost zákazníků však může být pouze špičkou ledovce podnikatelského problému či roznětkou celé řady dalších nesnází v podnikání, které ženou podnikatele k úpadku.

Příznaky vážných problémů nemusí být pouze jedno špatné obchodní rozhodnutí, které podnikatele uvrhne do problémů, ale mohou to být například dlouhodobé neshody se společníkem v podnikání či nedostatečné cashflow, které způsobuje hromadění faktur po splatnosti. Majitel serveru prvnipomocvpodnikáni.cz, Martin Kolář k problematice uvádí: „Během posledního půl roku evidujeme zvýšený zájem o naše služby. I zde se hraje o čas. Přitom častokrát stačí jen drobná úprava chodu společnosti, která ji zachrání před úpadkem.“

Mám zájem o konzultaci zdarma

Jak si tedy vybrat společnost, která vám v těžké situaci pomůže s řešením? Důležitá je solidnost. Solidní společnost si nebude účtovat první konzultaci, je totiž také v jejím zájmu nabrat správné informace, aby dokázali erudovaně poradit. Dobré je také zjistit si přesah společnosti a portfolio služeb, zde lze kumulací služeb ušetřit mnoho času, nervů a peněz.

Dvě konzultace a několik dobrých rad vedlo k tomu, že moje společnost opět funguje a vydělává peníze.
Díky vám.

Jenom dvě konzultace s vašimi poradci a moje společnost opět funguje a dokonce začala dosahovat zisků srovnatelných v jejích nejlepších letech. Kdybych věděl, jak to může být snadné, obrátil bych se na vás mnohem dřív. Děkuji vám za vaše rady a vynaložené úsilí. Jste skuteční profíci a já jsem rád, že vím, na koho se případně obrátit.

Poskytovatel služeb:

email: martin@kolar.us
tel.: +420 730 133 391

× Jak Vám mohu pomoci?